Відомий харківський музикант Сергій Бабкін потрапив у скандал зі своєю новою піснею "Зрада", - ВІДЕО

[ad_1]

Відомий харківський музикант Сергій Бабкін потрапив у скандал зі своєю новою піснею "Зрада", - ВІДЕО

Музикант, учасник гурту «5’nizza» Сергій Бабкін, який напередодні потрапив у скандал з організацією його концертів російськими посередниками, випустив пісню «Зрада», текст якої викликав чимало негативних реакцій.

Про це повідомляє «УП».

«Не маєш в себе вдома в шафі вишиванку – ЗРАДА

Сало й банош не їси, не пʼєш горілку – ЗРАДА

Помада така, як у Пугачовой Алли – ЗРАДА

Нема зради в снарядів, що бʼють по русні градом.

Малеча дивиться в ютюбі «Смешарики» – ЗРАДА

Випало з рота «прошу прощения» – ЗРАДА

У тебе «Заметки» в Айфоні, не Нотатки – ЗРАДА

Бійцям на передку байдуже – ТРЕБА или НАДО», – йдеться у перших рядках реп-композиції музиканта, які викликали найбільше дискусій.

Під кліпом музиканта в Youtube – багато несхвальних коментарів, зокрема від шанувальників його творчості.

«Сергію, я була великою вашою прихильницею. Як 5’nizza, так і сольної творчості. При всій повазі, але ви взагалі не розумієте реальності, в якій живуть українці. Час єднання з росіянами на будь-яких рівнях закінчився. Час толерування всього російського закінчився. Ви або це приймаєте, або просто шкодите українцям. дуже шкода, що вибрали останнє», – пише користувачка Вікторія.

Обурення слухачів зокрема викликало те, що музикант висловлюється від імені військових, а також просуває стереотипні уявлення про українців,  на кшалт споживання сала, горілки тощо.

«Як це прекрасно коли мужчінка культурних фронтів розказує, що думають хлопці на передку. Мій чоловік воює з 2014, з початку повномасштабного (вторгнення – ред.) знов став на захист. І сидить якраз на нулі, під Бахмутом. І знаєте що? Всім бійцям, кого я знаю, є різниця, якою мовою», – пише користувачка Оксана.

Письменниця Тетяна Власова вважає, що зрада – це писати в піснях про вишиванки і сало, досі думаючи, що саме вони є ознакою українськості.

За її словами, музикант свідомо чи несвідомо висміює перехід українців на державну і заперечує важливість цього процесу.

[ad_2]

Источник: 057.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.