У Харкові будуть судить податківицю з Ізюма: вона здавала окупантам українських патріотів


17:41, Вчора

Надійне джерело

У Харкові будуть судить податківицю з Ізюма: вона здавала окупантам українських патріотів

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо старшого державного ревізора-інспектора Ізюмського відділу податків і зборів з юридичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування юридичних осіб ГУ ДПС у Харківській області за фактом держзради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у м. Ізюм податківця активно співпрацювала з представниками РФ. 

Жінка обійняла посаду в псевдоадміністрації та виконувала обов’язки зі здійснення підбору кадрів та оформлення місцевих як працівників комунальних і інших служб. 

Також зрадниця проводила фільтраційні заходи. Вона виявляла проукраїнських громадян з метою створення недопущення їхньої протидії для утвердження влади РФ на території України. 

Наразі обвинувачена перебуває під вартою.

Справу розглядатимуть у Ленінському районному суді м. Харкова.

Досудове розслідування проводили слідчі другого слідчого відділу територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, оперативний супровід — другий оперативний відділ ТУ ДБР у м. Полтаві, Управління СБУ в Харківській області та Управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Харківській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 057.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.