Харківська обласна рада вперше з початку війни провела засідання: депутати прийняли звернення до вищого керівництва країниХарківська обласна рада вперше з початку війни провела засідання: депутати прийняли звернення до вищого керівництва країни

Депутати Харківської облради зібралися на засідання по відеозв’язку.

9 травня уперше за час повномасштабного вторгнення Росії на Харківщину відбулося засідання сесії Харківської обласної ради. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За словами Олега Синєгубова, важливо, що сьогодні представники депутатського корпусу об’єдналися у боротьбі з агресором.

«Відповідне звернення спрямували до вищого керівництва країни. Депутати Харківської обласної ради підтримали позицію Верховної Ради про вчинення Російською Федерацією геноциду в Україні. Присутність політичних сил із проросійською ідеологією в Харківській облраді залишилася в минулому. Депутатський корпус із харків’янами та разом чинить опір окупантам. Спільна робота із обласною військовою адміністрацією буде спрямована виключно на відстоювання державного суверенітету і територіальної цілісності України. Україна переможе», – наголосив Олег Синєгубов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 057.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *