У Харкові виділили землю під створення індустріального паркуУ Харкові виділили землю під створення індустріального парку

18:23, Сьогодні

Надійне джерело

Земельну ділянку під будівництво індустріального парку у місті Харкові виділено рішенням позачергової сесії міської ради.

Про це сьогодні, 11 серпня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що зараз через воєнну обстановку багато підприємств не можуть відновити свою роботу. За словами мера, зміцніти після перемоги харківському бізнесу багато в чому має допомогти створення індустріального парку.

«На сесії ми ухвалили рішення про те, щоб виділити земельну ділянку під створення індустріального парку. Як ви знаєте, Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний закон, який передбачає пільгове оподаткування для залучення інвестицій. Харків хоче одним із перших створити індустріальний парк. Там у підприємців буде можливість працювати, будувати, для того щоб відроджувати економіку міста Харкова та України загалом. Дуже сподіваюся, що це той перший крок, який потрібний підприємцям», – зазначив Ігор Терехов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 057.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.