На Харківщині облаштували зразкове укриття в ліцеї: цей навчальний заклад був пошкоджений внаслідок обстрілів ЗС РФ, - ФОТОНа Харківщині облаштували зразкове укриття в ліцеї: цей навчальний заклад був пошкоджений внаслідок обстрілів ЗС РФ, - ФОТО

У Харківській області облаштували зразкове укриття в одному з навчальних закладів.

11 січня голова ХОВА Олег Синєгубов спільно з міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом оглянули укриття в одному з навчальних закладів обласного підпорядкування – Харківському науковому ліцеї-інтернаті “Обдарованість”. Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної військової адміністрації.

Як зазначив Сергій Шкарлет, воно є одним із найкращих в Україні.

“Я абсолютно вдячний за той досвід і той зразок, який я маю передати всім іншим областям України для облаштування таких приміщень. Варто, щоб усі інші брали приклад саме з Харківської області. Сьогодні Харківщина є оплотом всієї України, яка завжди тримала і продовжує тримати оборону. Попри все, ми маємо розуміти, що навіть у тих областях, які межують з територією ведення бойових дій, має розвиватися не тільки оборонна стратегія, а ще й майбутнє – це наші діти”, – сказав міністр освіти і науки України.

Олег Синєгубов наголосив, що подібні укриття мають з’явитися у кожному освітньому закладі.

“Харківщина послідовно реалізує політику Міністерства освіти і науки України щодо налагодження освітнього процесу навіть в умовах воєнного стану. На першому місці у нас, звичайно, безпека наших дітей. Ми рухаємося поступово, крок за кроком, з вірою в наші ЗСУ, щоб ухвалити рішення про безпосереднє навчання дітей у закладах. Але це все-таки буде після перемоги”, – зазначив очільник ХОВА.

Ліцей “Обдарованість” був пошкоджений внаслідок обстрілів ще на початку повномасштабного вторгнення РФ. Наразі в закладі завершують відновлювальні роботи за кошти з резервного фонду державного бюджету. Тут уже замінили понад 150 віконних блоків, у двох приміщеннях відремонтували покрівлю, а також відновили пошкоджене овочесховище.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 057.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.