Купити квартиру у Харкові. Скільки коштує однокімнатне житло з євроремонтом, - ФОТОКупити квартиру у Харкові. Скільки коштує однокімнатне житло з євроремонтом, - ФОТО

Вартість однокімнатної квартири з євроремонтом у Харкові.

У середині листопада мешканці Харкова стали активніше шукати можливість придбання житла. Харків’яни розглядають різні варіанти, в тому числі і однокімнатні квартири, в яких зроблено євроремонт.

Редакція сайту 057 розповідає, скільки коштує однокімнатна квартира з євроремонтом у Харкові.

На Олексіївці продається однокімнатна квартира загальною площею 25 квадратних метрів. У житлі є суміжний санвузол та всі необхідні меблі. Поряд розташовані: аптека, дитячий садок, метро, парк, відділення пошти, школа, магазин і зупинка транспорту. Вартість – 28 тисяч доларів.

Номер для зв’язку: 050-068-64-44.

В районі станції метро “Ботанічний сад” можна придбати однокімнатну квартиру загальною площею 28 квадратних метрів. У житлі є суміжний санвузол та всі необхідні меблі. Поряд розташовані: дитячий садок, метро, школа і зупинка транспорту. Вартість – 29 тисяч доларів.

Номер для зв’язку: 095-107-39-37.

В районі станції метро “Спортивна” продається однокімнатна квартира загальною площею 33 квадратних метри. У житлі є суміжний санвузол та всі необхідні меблі. Поряд розташовані: парк, метро, ринок, супермаркет, школа і дитячий садок. Вартість – 38,5 тисяч доларів.

Номер для зв’язку: 097-507-01-84.

В районі станції метро “23 Серпня” можна придбати однокімнатну квартиру загальною площею 39,2 квадратних метрів. У житлі є суміжний санвузол та всі необхідні меблі. Поряд розташовані: відділення банку, лікарня, відділення пошти, ресторан, супермаркет, ТРЦ і метро. Вартість – 28,5 тисяч доларів.

Номер для зв’язку: 067-571-20-55.

На Дачі №55 продається однокімнатна квартира загальною площею 41 квадратний метр. У житлі є суміжний санвузол та всі необхідні меблі. Поряд розташовані: дитячий садок, ринок, парк, відділення пошти, ресторан, школа, магазин, супермаркет, ТРЦ і зупинка транспорту. Вартість – 52 тисячі доларів.

Номер для зв’язку: 096-029-53-13.

На Холодній Горі можна придбати однокімнатну квартиру загальною площею 36 квадратних метрів. У житлі є суміжний санвузол та всі необхідні меблі. Поряд розташовані: відділення банку, аптека, лікарня, дитячий садок, ринок, метро, парк, відділення пошти, школа, магазин, супермаркет, ТРЦ і зупинка транспорту. Вартість – 50 тисяч доларів.

Номер для зв’язку: 098-878-31-21.

На Одеській продається однокімнатна квартира загальною площею 41 квадратний метр. У житлі є суміжний санвузол, але відсутні меблі. Поряд розташовані: дитячий садок, відділення пошти, школа, супермаркет, ТРЦ і зупинка транспорту. Вартість – 41,5 тисяча доларів.

Номер для зв’язку: 098-668-54-88.

В районі “Французького бульвару” можна придбати однокімнатну квартиру загальною площею 19 квадратних метрів. У житлі є суміжний санвузол та всі необхідні меблі. Поряд розташовані: дитячий садок, парк, школа, магазин, супермаркет, ТРЦ і зупинка транспорту. Вартість – 17 тисяч доларів.

Номер для зв’язку: 097-944-27-57.

Источник: 057.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.