В драматичному матчі харківський “Металіст” програв “Зорі” пропустивши гол на останній хвилині, - ВІДЕО

[ad_1]

Сьогодні, 5 листопада, у матчі 11 тура УПЛ луганська “Зоря” приймала харківський “Металіст”.

З перших хвилин луганчани активно атакували. Шанс забити вже на 11-й хвилині мав Імереков, але на щастя “Металіста”, з кількох метрів не зумів заштовхати м’яч у сітку воріт.

Через пару хвилин Русин прострілював низом — м’яч полетів у площину воріт, але Костик рятує ворота харківʼян.

Фактично весь перший тайм небезпечні моменти створювались тільки біля воріт “Металіста”.

На 36-й хвилині голкіпер харківʼян знову рятує ворота харківʼян після небезпечного удару в ближній кут Булєци.

Наприкінці першої половині зустрічі Орест Костик у відчайдушному сейві відбив впритул від Батагова.

Початок другого тайму теж був за луганчанами. Так на 49-й хвилині тільки поперечина рятує «Металіст» від гола після удару зі штрафного від Чурка!

Але через пару хвилин нарешті і у харківʼян з’явилась перша можливість відкрити рахунок. Мацапура відбиває дальній удар перед собою, але на добиванні у “Металіста” нікого не було.

А на 58-й хвилині Імереков збиває Підлепенця у штрафному майданчику “Зорі” і арбітр показує на 11-метрову позначку. Підлепенець спокійно розводить воротаря та м’яч по різних кутах 0:1 і “Металіст” несподівано повів у рахунку.

А на 70-й хвилині Танковський чудовим пасом вивів Рязанцева в атаку, нападник “Металіста” у штрафної накрутив фінтами захисника луганчан і сильно пробив, на жаль вище воріт.

А ще через дві хвилини “Зоря” зрівняла рахунок. В’ячеслав Чурко головою завершив навіс біля воріт «Металіста», пробивши точно у ближній кут 1:1.

Але харківʼяни дуже швидко знову вишли вперед. Панасенко зважився на дальній постріл метрів з 25 послав м’яч у «дев’ятку» -1:2!

За дві хвилини до закінчення основного часу другого тайму у “Металіста” було непогані шанси отримати три очки, але “Зоря” не збиралися миритися з поразкою.

На 89-й хвилині Мішньов підібрав м’яч на лінії штрафного майданчика, пройшов уперед і пробив у ближній кут — Козик врятувати «Металіст» не зміг -2:2.

А вже в компенсований час Шахов вириває перемогу для «Зорі», після подачі з кутового він з відстані два метри відправив мʼяч у сітку воріт -3:2.

У наступному турі харківʼяни зіграють у принциповому дербі з земляками “Металістом-1925”.