"Металіст" не зміг втримати переможний рахунок у матчі з "Інгульцем", - ВІДЕО


18:01, Вчора

Надійне джерело

"Металіст" не зміг втримати переможний рахунок у матчі з "Інгульцем", - ВІДЕО

У розпал найспекотнішого із серпневих днів ‘Металіст’ та ‘Інгулець’ на ужгородському стадіоні ‘Авангард’ зіграли матч, у якому було багато боротьби та взаємних помилок.

Два тайми вийшли зовсім несхожими. У першому домінував ‘Металіст’, а ‘Інгулець’ до пуття нічого не міг придумати, демонструючи жахливі огріхи в техніці. В принципі, більше, ніж на гол, харків’яни не награли, але жодної надії на порятунок навіть із такого рахунку у їхнього супротивника не було видно, пише “Терикон”.

Але в другому таймі ‘Ігнулець’ стрепенувся, а ‘Металіст’ несподівано ‘поплив’. ‘Червоно-жовті’ могли забивати більше одного разу. Втім, заради справедливості скажемо, що і харків’яни наприкінці втратили два вірні моменти. У результаті – цілком справедлива нічия.

2022-23, Чемпіонат України

Металіст – Інгулець 1:1 (1:0)
Голи: Коркішка, 7 (пенальті) (1:0); Клименко В., 60 (1:1)

Металіст: Рибка; Каплієнко; Романюк; Федорів; Мізюк; Панасенко (Багачанський, 67); Підліпенець; Ралюченко; Картушов (Книш, 79); Танковський (Чідомері, 80); Коркішка (Прядун, 60)
Запасні: Костік О.; Шопін Ст; Порох; Рязанцев Е.
Попередження: Коркішка 38; Романюк 70

Інгульець: Паламарчук А.; Клименко В.; Нагієв; Кучеренко О. (Коробенко, 46); Саків (Резепов, 92); Запорожець Є.; Близниченко Ст (Смоляков, 75); Ченбай; Сітало А. (Марусич, 70); Ковальов М.; Одарюк (Козак Ал., 46)
Запасні: Кучер Д.; Сидоренко В.Р.; Павлов; Близниченко А.
Попередження: Кучеренко А. 6; Саків 31; Паламарчук О. 42; Запорожець Є. 88

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 057.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.