Вибір найкращого покриття для підлоги

При виборі підлогового покриття багато що залежить від рішення. Це включає функціональність, бюджет, розташування, спосіб життя та довговічність. З огляду на різноманітних типів підлог, доступних сьогодні, це може стати досить приголомшливим. Інформація, представлена детальніше на сайті, а також ця стаття допоможе вам вибрати найкращий тип підлоги для вашого будинку.

Вибір найкращого покриття для підлоги

ДЕРЕВИНА

Листяна деревина є улюбленою на всі часи завдяки своїй естетиці та здатності додати кімнаті тепла. Вона також довговічна і природна.

Крім цих якостей, паркетну підлогу можна шліфувати та фарбувати, що дозволяє їй зберігати свою красу з часом. Ця якість також дозволяє вам пограти з різними темами та виглядом вашого дому.

Однак паркетна підлога коштує дорого. Матеріали для дерев’яної підлоги можуть варіюватися від більш бюджетних необроблених дубових дощок до більш екзотичних дерев’яних дощок, які можуть збільшити ваш загальний бюджет підлоги.

Дерев’яні підлоги ідеально підходять для дому, де немає домашніх тварин або маленьких дітей, а також у місцях з меншою інтенсивністю руху.

Детальніше про поради щодо вибору покриття для підлоги для нового будинку читайте за посиланням.

Килими можуть допомогти приглушити шум, хоча більшість людей віддадуть перевагу не покривати свої красиві дерев’яні підлоги.

КОМПОЗИТНЕ ДЕРЕВО

Композитну або інженерну деревину виготовляють шляхом стиснення фанери разом, а потім додавання плівки з листяних порід у верхній частині.

Якщо вам дуже подобається зовнішній вигляд деревини листяних порід, але ви не готові витратити бюджет на її встановлення, інженерне дерево може працювати так само добре. Вартість, як правило, менша за квадратний фут, ніж у листяної деревини, і зазвичай її відносно легко встановити.

Оскільки відкритим верхнім шаром є листяна деревина, важливо використовувати той самий режим обслуговування, що й для паркетної підлоги.

Стиснута фанера під ним також схильна до пошкоджень і деформації, тому уникайте гострих предметів, таких як високі підбори, на цій підлозі. Ця підлога підходить для будь-якого приміщення, окрім кімнати з високою вологістю, наприклад, ванної кімнати.

ВІНІЛ

Вініл дає вам найдоступніший тип підлоги у великих листах.

  • Цей матеріал легко чистити та доглядати, при цьому достатньо регулярного підмітання та миття, щоб підтримувати його в чистоті.
  • Однак його важко відремонтувати, якщо він пошкоджений, тому важливо захистити його від абразивних хімічних речовин та всього, що може пом’яти його.
  • Для тих, хто шукає підлоги з низьким рівнем обслуговування, вініл є одним з найкращих у цій категорії. Він також ідеально підходить для приміщень з високою вологістю, таких як ванна кімната та пральня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *