Сфера використання біноклей нічного бачення

Людське око не здатне розпізнавати об’єкти в темряві, і це дуже ускладнює дії мисливця вночі. Є рішення – бінокль нічного бачення, який допоможе побачити ціль у темний час доби.

Основні характеристики, які стоять під час вибору бінокля нічного бачення:

1.       Кратність – сила, що збільшує, або сила наближення бінокля.

2.       Діаметр об’єктива – це розмір першої лінзи в біноклі, якою проходить слабке світло.

3.       Широкий кут зору – що більше поле огляду, то краще орієнтування.

4.       Дозвіл – показує можливість приладу спостереження розрізняти дрібні деталі об’єкта.

5.       Можливість фото- та відео – ці функції мають тільки цифрові моделі.

Якщо ви плануєте користуватися довго і активно біноклем нічного бачення, варто звернути увагу на його розміри, вагу, ємність акумулятора і зручність у використанні.

Біноклі нічного бачення застосовуються:

•        вчасно нічної риболовлі та полювання;

•        в іграх у страйбол, у темну пору доби;

•        щодо природного проживання нічних тварин;

•        любителями екстремальних походів та подорожей.

Біноклем нічного бачення можна користуватися без спеціальних ліцензій, отже, купити його може будь-хто. Він допоможе вам побачити об’єкт, що спостерігається в дощ, сильний туман і снігопад, і навіть в задимленому приміщенні.

Чим відрізняються біноклі нічного бачення від інших ПНО

У біноклів нічного бачення маса відмінностей та переваг перед звичайними ПНО. Такі прилади можуть застосовуватися самостійно, на відміну прицілів і насадок нічного бачення. Біноклі дозволяють бачити мету об’ємним зором, на відміну монокулярних пристроїв. Конкуренцію біноклю, за цим параметром, можуть становити лише окуляри нічного бачення, але за допомогою них неможливо наблизити об’єкт, що робить окуляри менш популярними у мисливців та любителів страйболу.

Головні технічні параметри бінокля-нічника

Вибираючи нічний бінокль, ви зіткнетеся з великим модельним рядом. В інтернет магазині Topoptics (https://topoptics.com.ua/uk/) є великий вибір аналогових та цифрових біноклів від відомих виробників, таких як ATN, PULSAR, YUKON, Диполь, BUSHNELL, DEDAL. Прилади нічного бачення цих брендів вважаються одними з найкращих за рахунок хорошого співвідношення ціни та якості. Такі біноклі прослужать довгий час, радуючи вас своєю практичністю та надійністю.

Сфери діяльності в яких застосовують нічні біноклі дуже широкі. Його використовують у полюванні у темний час доби, для відстеження видобутку, у різних спортивних іграх, для навігації вночі під час подорожі або під час військових операцій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.