Основні медичні прилади, які повинні бути у вас вдома

Один з багатьох уроків цієї пандемії коронавірусу полягає в тому, що не можна дозволяти своєму здоров’ю на 100% залежати від інших. Ви маєте взяти на себе відповідальність індивідуальну, сімейну та колективну за те, як ви харчуєтеся, як ви робите процедури особистої гігієни, як ви захищаєте себе від дискомфорту та хвороб.

Окрім періодичних оглядів у лікарів-спеціалістів, необхідно покладатися на основні медичні прилади для моніторингу основних показників загального стану здоров’я, які можуть попередити вас про будь-які відхилення у вашому фізичному стані. Наприклад, цукровий діабет, серцеві аритмії, артеріальна гіпертензія є одними з інших серйозних неінфекційних хронічних захворювань, яким можна запобігти та які легко виявити, якщо у вас є відповідні прилади. І, щоб знати про стан свого здоров’я, необхідно мати мінімум медичного обладнання, щоб надати першу допомогу або перевірити, чи потрібно звертатися до поліклініки. Медтехніка Med-line доступна для кожного клієнта, який бажає придбати будь-які товари медичного призначення по приємним цінам.

Отже, ось 5 медичних приладів, які обов’язково повинні бути у вас вдома.

Цифровий тонометр

Дуже важливо контролювати свій артеріальний тиск в домашніх умовах, якщо вам вже поставили діагноз. Таким чином, ви зможете переконатися, що правильно приймаєте ліки, у вас будуть більш точні дані про ваш тиск, і ви зможете бути послідовними у своєму лікуванні. Тонометр збирає ваші дані і відстежує стан вашого здоров’я в будь-який час, тому що він простий у використанні і повністю автоматичний. На щастя, тонометр, манжета для тонометра та всі необхідні аксесуари сьогодні доступні в інтернет-магазині медичних товарів Medline.

Пульсоксиметр

Цей пристрій є життєво необхідним у час поширення коронавірусу. Це невеликий пристрій, який нагадує пінцет для натискання на палець. Він вимірює рівень насичення крові киснем та частоту серцевих скорочень. Після його розміщення, через кілька секунд, на його екрані з’являється значення, яке за нормальних умов має позначати діапазон відсотків між 95 і 98. Деякі люди можуть спостерігати більш низькі показники, але немає причин для тривоги, якщо відсоток більше 92%. Низький рівень кисню в крові призводить до його нестачі в тканинах і, як наслідок, в життєво важливих органах.

Основні медичні прилади, які повинні бути у вас вдома

Глюкометр

Цукровий діабет є одним з наслідків ожиріння і його можна тримати під контролем за допомогою глюкометра. Завдяки цьому приладу можна контролювати рівень цукру в крові у людей, які хворіють на цукровий діабет або мають підозру на це хронічне захворювання. В інтернет-магазинах ви можете придбати не тільки якісний глюкометр, але й батарейки для слухового аппарату 13, тонометри, небулайзери та інше медичне приладдя.

Вони мають гніздо, в яке поміщаються невеликі одноразові тест-смужки та екран, на якому відображається глікемія (вимірювання рівня глюкози). До нього додається своєрідна “ручка”, яка являє собою механізм для вставляння голок для уколу пальців, яка після уколу випускає невелику краплю крові, яка поміщається на тест-смужку.

Інгаляційний апарат

Ці апарати при використанні з фізіологічним розчином або альбутеролом покращують застійні явища та кашель у дітей та членів сім’ї. Апарати оксигенації можуть врятувати життя пацієнта з астмою і задишкою. Цей апарат допомагає в лікуванні пацієнтів з важкою серцевою і легеневою недостатністю і запобігає застійним явищам, а також насичує кров киснем поза організмом.

Термометр

Медичний термометр – це перший інструмент охорони здоров’я, який втручається, коли у людини підвищується температура. Він дозволяє визначити температуру тіла та оцінити ступінь гіпертермії, щоб у разі необхідності викликати медичного працівника. Ще більш важливим є медичний термометр для вагітної жінки, дитини або новонародженого малюка.

Багато людей ігнорують важливість і корисність наявності вдома такого медичного обладнання, як тонометри, медичні термометри та вимірювачі рівня глюкози в крові. Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, наскільки важливо мати біля себе вищеназвані прилади.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.