Електричні конвектори: які основні переваги?

Усім нам хочеться мати теплу оселю, особливо в зимові та осінні періоди. Дехто вдається до одних методів обігріву приміщень, а хтось – до інших, однак вам точно потрібно звернути увагу на електричні конвектори, зробивши клік і впевнившись в їх безперечних перевагах.

Зоноване опалення

Конвектори, оснащені вбудованими термостатами, дозволяють управляти опаленням на індивідуальній основі, що дозволяє ефективно створювати різні зони обігріву по всьому будинку.

  • Наприклад, у вітальні опалення може бути увімкнено довше, ніж в інших частинах будинку.
  • Зонуючи опалення по кімнатах, ви можете запрограмувати унікальний графік і температурний режим для вітальні, потім окремий для спальні або ванної кімнати і так далі, поки кожна кімната у вашому домі не буде відповідати вашим потребам.
  • Таким чином, ви не витрачаєте енергію на обігрів невикористовуваних приміщень, що підвищує ефективність вашого будинку і допомагає скоротити експлуатаційні витрати.

Встановлення є простим

Що стосується електричних конвекторів, то вам не потрібно подовжувати існуючі трубопроводи або встановлювати бойлер, що робить їх надзвичайно простими в установці. Насправді це настільки просто, що ви навіть можете зробити це самостійно. Монтаж, зроблений своїми руками, нічого не коштує і є набагато швидшим способом запуску опалення, що ідеально підходить, якщо час має вирішальне значення – наприклад, якщо вам потрібно підготувати гостьову спальню в найкоротші терміни. Крім того, якщо ви хочете оновити всю систему опалення, ви можете вибрати дротовий монтаж. Це дозволить забезпечити більш плавну інтеграцію у ваш будинок, надати конвекторам більш чистий вигляд і звільнити місце для штепсельних розеток. У будь-якому випадку, ви будете насолоджуватися комфортним теплом, яке можуть запропонувати електричні конвектори, в найкоротші терміни.

Ніяких викликів не потрібно

Немає необхідності в щорічних викликах фахівців або перевірках системи, що в довгостроковій перспективі може заощадити багато часу і грошей. Це означає, що більше не потрібно чекати, поки прийде газовик і перевірить котел, або платити за будь-яке обслуговування. Крім того, електричні конвектори, куплені в надійному інтернет-магазині https://promtovari.com.ua/ua майже не потребують технічного обслуговування, тому їх потрібно лише час від часу витирати з них пил, щоб підтримувати їх в ідеальному стані.

Відсутність ризиків чадного газу

Електричні конвектори також неймовірно безпечні, особливо в порівнянні з іншими системами опалення, такими як газ. Основна причина цього полягає в тому, що вони використовують електрику для отримання енергії, а не спалюють паливо, що означає відсутність ризику витоку чадного газу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.