“Металіст” переміг “Верес” і піднявся на третє місце в чемпіонаті

[ad_1]

Сьогодні, 7 жовтня, у матчі 6-го туру української Прем’єр-ліги харківський Металіст у  Рівно обіграв рівненський “Верес” на тільки недавно реконструйованому стадіоні “Авангард”

Нагадаємо, що харківʼяни грали після досить принизливої поразки від “Шахтаря” з рахунком 1:6. Перед матчем стояло питання — чи зможе команда не впасти в психологічну яму та реабілітуватися перед своїми вболівальниками?

Перший небезпечний момент у матчі виник тільки на 25-й хвилині. Дахновський втік від захисника харківʼян та сильно пробив у лівій нижній кут воріт — Рибка рятує ворота вибивши ногою мʼяч на кутовий. Але цей сейв коштував нашому воротарю травми.

Вже 28-й хвилині “Металіст”  зробив вимушену заміну — Рибку у воротах замінив Костик. А основного голкіпера жовто-синіх з перевʼязаним коліном винесли на ношах.

А вже через хвилину харківʼянам вдалося відкрити рахунок у матчі. Після пасу Картушова у штрафний майданчик гостей мʼяч закружляв поміж гравцями обох команд, але наприкінці попав до Прядуна. Гравець “Металіста” сильним ударом розстріляв ворота Когута з лінії воротарської 0:1!

На 38-й хвилині Шестаков проби небезпечно у нижній кут воріт, але Костик ногою вибив мʼяч.

На початку другого тайму у харківʼян відбулась подвійна заміна — Демченко замінив Чидомере, а замісць Федоріва вийшов Ралюченко.

А на 57-й хвилині гравцям “Металіста” вдалося подвоїть рахунок. Танковський прострілів у штрафну і після невдалого відбору захисників “Вереса” попав до Каплієнко. Олександр влучним ударом відправляє мʼяч до сітки воріт рівнян. Це був перший гол захисника за “Металіст”.

Після другого голу у “Вереса” довго не було небезпечних моментів у воріт Костика і здавалося матч так і закінчиться впевненою перемогою “Металіста”.

Але на 78-й хвилині арбітр якимось дивом побачив пенальті у самостійному падінні у штрафному майданчику гравця “Вересу”. Кльоц бʼє по центру, але на жаль Костик стрибнув вправо, рахунок стає 1:2.

Останні хвилини матчу видалися дуже нервозними для харківʼян. На 86-й хвилині Гайдучик і падінні через себе бив у штрафному в ворота “Металіста”, але Костик був на висоті.

Перемога дозволила “Металісту” набрати десять очок та відразу піднятися на третє місце у турнірній таблиці чемпіонату. У майбутньому турі на харківʼян очікує важкий матч з “Ворсклою”, яка зараз має один з найкращих складів в УПЛ.